Pronova

om-pronova-scaled-2560x650

Wartość produkcji

W firmie Pronova dążymy do zapewnienia trwałej wartości jako klienta. Kontrolujemy cały proces, aby zapewnić dokładną dostawę i wysokiej jakości, opłacalne rozwiązania. Nasi eksperci z bogatym doświadczeniem i wiedzą obiecują zaoferować indywidualne, kompleksowe rozwiązania wnętrzarskie.

35 lat doświadczenia

Pronova, która ma swoje rodzinne miasto w Småland – meblarskim sercu Szwecji, to wyjątkowa firma projektowa. Naszą pasją jest projektowanie, konstruowanie, dostarczanie i montaż wnętrz dla hoteli, restauracji, biur, sklepów i przestrzeni publicznych w dowolnej części świata z dużą ilością magazynów i centrów logistycznych.

 

Dowiedz się więcej o naszych obszarach biznesowych

Podstawowe wartości

Pronova pragnie budować coraz trwalsze wartości dla naszych klientów w oparciu o pięć następujących podstawowych wartości:

  1. Bezpieczeństwo
  2. Jakość
  3. Kompetencja
  4. Zrozumienie
  5. Doświadczenie
TYSIĄCE POKOI HOTELOWYCH

Wiele prestiżowych projektów

Pronova Interiors obejmuje różnorodne prace, od salonów, luksusowych domów po duże hotele w całej Europie, takie jak hotel Per Gessle’s hotel in Tylösand, urzędy państwowe Stadsbygg w Norwegii, dekoracje dla KTH, restauracja Markusa Samuelssona w Clarion Sign, klub nocny Rose club / FOU, fantastyczny hotel AT SiX, NK w Sthlm, Tele2 Arena, Copperhill i rozwiązania wnętrzarskie dla Nokii.

5000++
Pokoi hotelowych

Praca pro-środowiskowa

Jesteśmy zatwierdzeni przez Szwedzkie Zarządzanie Środowiskowe jako spełniające wymagania krajowych norm zarządzania środowiskowego. Aktywnie stawiamy czoła kwestiom środowiskowym, aby chronić nasze środowisko.